Psi Głos
Katarzyna Witkowska
Nowość! To pierwszy taki produkt na polskim rynku! Połączenie e-booka i zeszytu ćwiczeń, dzięki któremu dowiesz się, jak jeszcze lepiej zadbać o swojego psiaka.

W workbooku przeprowadzę Cię przez trzy kroki w celu poprawy dobrostanu Twojego psa: Krok 1: Zdrowie, Krok 2: Żywienie, Krok 3: Potrzeby behawioralne.
Jak (jeszcze lepiej) zadbać o swojego psa?
WORKBOOK
Workbook: Jak (jeszcze lepiej) zadbać o swojego psa?
Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak jeszcze lepiej zadbać o swojego psa? Mój nowy workbook to połączenie e-booka i zeszytu ćwiczeń, dzięki któremu w trzech prostych krokach, poznasz najlepsze sposoby dbania o swojego psa.

Workbook zawiera mnóstwo wartościowych treści, ale też karty pracy, tabele, listy i planery do samodzielnego uzupełniania. Dzięki nim będziesz mógł śledzić postępy w dbaniu o swojego pupila i zapewnić mu zdrowie i szczęście na długi czas.

W workbooku przeprowadzę Cię przez trzy kroki w celu poprawy dobrostanu Twojego psa: Krok 1: Zdrowie, Krok 2: Żywienie, Krok 3: Potrzeby behawioralne.

Workbooka otrzymujesz w formie interaktywnej (PDF z możliwością wypełniania interaktywnych pól), ale możesz go także wydrukować we własnym zakresie i korzystać z niego jak lubisz!

liczba stron: 67

Zamów workbooka już dzisiaj i stań się najlepszym przyjacielem swojego psa!
Kup teraz:
Dla kogo jest ten workbook?
  • Dla osób, które chcą, aby ich pies był z nimi jeszcze szczęśliwszy.
  • Dla osób, których interesuje holistyczne podejście do opieki nad psem.
  • Dla opiekunów psów dorosłych i szczeniąt, a także dla osób, które dopiero planują wziąć pod swój dach psa.
  • Dla osób, które chcą dowiedzieć się, jak dbać o dobrostan swojego psa.
  • Dla osób, które nie lubią lania wody.
  • Dla osób, które szukają informacji popartych badaniami naukowymi.
  • Dla osób, które lubią planery, listy, tabele i wiedzę w pigułce.
Zajrzyj do środka:
Workbook "Jak (jeszcze lepiej)
zadbać o swojego psa?"
Znajdziesz w nim praktyczne informacje, jak (jeszcze lepiej) zadbać o swojego psa w trzech prostych krokach.

Przeprowadzę Cię przez cały proces poprawy dobrostanu psa. Zaczniemy od zdrowia psa, później zajmiemy się jego żywieniem, a skończymy na potrzebach behawioralnych.

Workbook zawiera liczne tabele do uzupełniania, listy i plannery, które uporządkują opiekę nad Twoim psem.

Dowiesz się między innymi, jak bez przeprowadzania wielkich rewolucji poprawić dietę swojego psa.

Dzięki licznym check listom upewnisz się, czy odpowiednio dbasz o potrzeby behawioralne swojego psa i jakie zmiany możesz wprowadzić.

Lista badań profilaktycznych i opis jak się do nich przygotować pozwolą Ci lepiej zaplanować opiekę weterynaryjną nad psem.

To pozycja obowiązkowa dla każdego psiego opiekuna! Workbook jest skierowany zarówno dla opiekunów psów dorosłych, jak i szczeniąt.

Wiedza poparta licznymi badaniami naukowymi.

Bądź eko! Workbook jest interaktywny i można go uzupełniać bez drukowania.
Opinie
Przeczytałam ebooka jednym tchem! Właśnie czegoś takiego brakowało mi w uporządkowaniu sobie pracy z moim pieskiem. Teraz dokładnie wiem na jakie zachowania zwrócić uwagę i poprawić u psa i u siebie oraz chyba czas zastanowić się nad zmianą diety psa. Materiał napisany jest przystępnym językiem, nie jest przeładowany tekstem, a treści przekazuje bardzo dużo! Jestem osobą, którą żyje na różnego rodzaju listach i te dołączone do workbooka są dla mnie strzałem w dziesiątkę. Naprawdę gorąco będę polecać zanajomym!
Joanna Rolink
Bardzo podoba mi się forma workbooka. Jest to wiedza w pigułce, a większość z nas cierpi dzisiaj na brak czasu 😊
Choć dużo pracuję z moim psem i staram się uczyć o nim jak najwięcej, to książka wniosła mi nową wiedzę, którą powinienem był zdobyć tak naprawdę na samym początku.
Uważam, że pozycja obowiązkowa dla każdego właściciela psa, a najlepiej dla każdej osoby, która pieska chce przygarnąć lub kupić.
Karol Limańczyk
Zacznę od jedynego minusa – chciałoby się więcej ! 😊
Workbook to bardzo przystępne kompendium wiedzy w 3 przedstawionych tematach. Świetnie byłoby móc przeczytać coś takiego na samym początku, a najlepiej przed przywitaniem psiaka w swoim domu. Piszę to z perspektywy kilku przeczytanych książek, które wcale nie odpowiedziały na nurtujące świeżo upieczonego opiekuna psiaka pytania. Materiał jest zarówno świetnym źródłem informacji sam w sobie, jak i bazą do zgłębiania tematów.
Anna Magryś
Taki ebook powinien być dołączany do każdego psa ze schroniska, hodowli, pseudohodowli, żeby uświadamiać WSZYSTKICH, którzy zaczynają życie z psem! Super tabela z badaniami dla psa, superfoods i pytania pozwalające stwierdzić nad czym pracować z psem.
Kasia Wojcieszynska
Spis treści
Krok 1. Zdrowie
Zaczniemy od zdrowia psa. Nauczysz się rozpoznawać objawy bólu i dyskomfortu u psa. Dowiesz się, jakie badania profilaktyczne przeprowadzać co roku i jak przygotować do nich psa. Poznasz też pierwsze objawy kilku groźnych chorób, abyś w razie czego wiedział, jak zareagować i pomóc psu. Zwrócę też Twoją uwagę na profilaktykę nowotworową i zapobieganie otyłościu u psa.

Krok 2. Żywienie
W drugim kroku zajmiemy się żywieniem psów. Dowiesz się, w jaki sposób urozmaicać posiłki swojego psa, niezależnie od tego czy jest karmiony suchą lub mokrą karmą, czy też dietą samodzielnie przygotowywaną w domu. Opowiem Ci o probiotykach, prebiotykach, nietolerancjach pokarmowych i planie postępowania w przypadku wystąpienia alergii pokarmowej.

Krok 3. Potrzeby behawioralne
W kroku trzecim dowiesz się, jak zadbać o potrzeby behawioralne swojego psa, aby wiódł z tobą jeszcze szczęśliwsze życie. Ten krok jest szczególnie ważny dla opiekunów, których psy wykazują problemy behawioralne.
Jak to działa?
Workbooka otrzymujesz w formie interaktywnego PDF.

Oznacza to, że możesz uzupełniać go na komputerze, tablecie czy telefonie, ponieważ zawiera interaktywne pola do notowania. 

Jeśli wolisz tradycyjną formę, możesz go wydrukować we własnym zakresie. 

Wybór należy do Ciebie, korzystaj jak lubisz!
O autorce:

mgr Katarzyna Witkowska
Biolog, zoolog, zoopsycholog i propagatorka zdrowego żywienia psów. Autorka kursów online i webinarów, które pomogły tysiącom psów! Prowadząca kanał na YouTube: Psi Głos, który skupia kilkanaście tysięcy psich opiekunów.

Na co dzień pracuję z opiekunami, których psy wykazują najróżniejsze problemy behawioralne.

  W swojej pracy przykładam ogromną uwagę do komunikacji, emocji oraz ogólnego zadbania o dobrostan psa w trzech aspektach, które przedstawiłam w workbooku (zdrowie, żywienie, potrzeby behawioralne).

Edukuję psich opiekunów zwracając ich uwagę na rolę zdrowej relacji w ich życiu z psem i podpowiadam, jak taką relację z psem budować i pielęgnować. Nie lubię nadmiernej kontroli nad psem, a metody awersyjne całkowicie odrzucam.
Prywatnie jestem opiekunką 5-letniej suni białego owczarka szwajcarskiego - Neli oraz trzech kotów: Felka, Franka i Cziki. Moje pasje to zoopsychologia, zdrowe żywienie psów oraz Włochy i wędrówki po górach.
Dowiedz się, jak (jeszcze lepiej) zadbać o swojego psa!
Masz pytania dotyczące workbooka albo płatności? Napisz maila na kontakt@psiglos.pl.

Płatności są obsługiwane przez PayU oraz Przelewy24. Możesz skorzystać z BLIK-a oraz płatności kartą.

Jeśli potrzebujesz faktury VAT, wpisz przy składaniu zamówienie swój NIP. Faktura zostanie wygenerowana dla Ciebie automatycznie i od razu otrzymasz ją na swój adres mail.

Dostęp do workbooka otrzymujesz natychmiast po złożeniu zamówienia.