Ta strona korzysta z cookies
Korzystamy z plików cookies, aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz w celach statystycznych, które pomagają nam w ulepszaniu witryny. Więcej info >
Zasady zapoznawania psa z ludźmi. Dowiedz się, co robić, aby pies nie bał się obcych ludzi.
Socjalizacja 
z ludźmi
/
Skuteczne metody na spokojne mijanie innych psów i przeprowadzanie psich zapoznań. 
Socjalizacja 
z psami
/
Dowiedz się, jak zapoznać psa z kotem. Poznaj tajniki harmonijnej relacji między tymi zwierzętami.
Socjalizacja 
z kotem
/
Poznaj metody bezstresowego  zapoznawania psa z warunkami miejskimi.
Przyzwyczajanie do miasta
/
Pakiet obejmuje cztery webinary:
Kompleksowy przewodnik po socjalizacji szczeniaka. 
Poznaj najlepsze techniki i wychowaj pewnego siebie psa.
Wiesz, jak ważna jest socjalizacja szczeniaka, jednak nie jesteś pewien jak ją prawidłowo przeprowadzić?

  • Nie wiesz, jak uczyć szczeniaka spokojnego mijania innych psów?
  • Chcesz dowiedzieć się, jak zapoznawać szczeniaka z ludźmi?
  • Szukasz informacji o tym, jak prawidłowo zapoznawać ze sobą psy?
  • Nie wiesz jak socjalizować psa z kotem?
  • Marzysz, aby wszędzie zabierać ze sobą psa?
Po zakupie uzyskasz natychmiastowy dostęp do webinarów, do których będziesz mógł wracać przez 12 miesięcy.
/
Z Pakietem Socjalizacyjnym odkryjesz tajniki prawidłowej i skutecznej socjalizacji szczeniaka. Weź udział i dowiedz się, jak nauczyć psa spokojnego funkcjonowania między ludźmi, psami, a nawet kotami oraz jak przyzwyczajać psa do trudnych warunków miejskich. 
Wartość pakietu: 350 zł
Cena dzisiaj 249 zł 
Webinar: Socjalizacja z psami
Czas trwania: 92 min
Socjalizacja szczeniaka z innymi psami, to kluczowy aspekt wychowania psa na zrównoważonego pupila. Wokół tego zagadnienia narosło wiele mitów. Na webinarze otrzymasz aktualną wiedzę popartą wieloletnim doświadczeniem. Dowiesz się, jak nauczyć szczeniaka spokojnego mijania obcych psów na spacerach, a także tego jak zapoznawać ze sobą psy, aby uniknąć konfliktu i stresu. Dodatkowo nauczę Cię, jak spacerować ze szczeniakiem, aby budować jego komeptencje społeczne. Otrzymasz też dokładne wskazówki, jak wspierać psa i jak radzić sobie z "podbiegaczami".
Webinar: Socjalizacja z ludźmi
Czas trwania: 66 min
Czy Twój szczeniak boi się obcych ludzi? Czy jego niepewność czasami przeradza się w agresję? A może zdarzyło mu się posiusiać w trakcie interakcji z nieznajomą osobą? Jeśli na którekolwiek z tych pytań odpowiedziałeś "tak", ten webinar jest właśnie dla Ciebie. Podczas webinaru poznasz zasady prawidłowej i bezstresowej socjalizacji psa z ludźmi oraz konkretne ćwiczenia, dzięki którym Twój szczeniak poczuje się bezpiecznie i zdobędzie pozytywne doświadczenia, które będą procentować przez całe jego życie.
W skład Pakietu Socjalizacyjnego wchodzą:
Webinar: Jak pies z kotem
Czas trwania: 190 min
Mruczenie kota jest zwykle sygnałem świadczącym o zadowoleniu zwierzęcia, podobnie jak machanie ogonem u psa. Ale z drugiej strony, pies może odebrać mruczenie kota jako powarkiwanie, a dla kotów machanie ogonem jest oznaką agresji! Czy mimo wszystko przyjaźń między tymi gatunkami jest możliwa? Zdecydowanie tak! Na tym webinarze dowiesz się, co zrobić, żeby pies i kot żyły ze sobą w spokoju i bez stresu. Z wykładu dowiesz się, jak wprowadzić psa do domu z kotem oraz jak socjalizować te zwierzęta, aby żyły razem w zgodzie i harmonii. 
Webinar: Jak przyzwyczaić psa do miasta
Czas trwania: 45 min
Naucz się, jak skutecznie i bezstresowo wprowadzić swojego szczeniaka w miejskie środowisko. Dowiedz się, jak przeprowadzić pierwsze spacery, aby pies nabrał pozytywnych doświadczeń. Na webinarze dodatkowo nauczę Cię, jak odczytywać mowę ciała psa, abyś potrafił określić, czy Twój pies czuje się bezpiecznie na spacerze. Dowiesz się, jak wspierać szczeniaka oraz jak organizować pierwsze wyjścia do kawiarni czy restauracji. Nauczę Cię też, jak przyzwyczajać psa do jazdy autem, abyś bez problemu mógł zabierać psa na wycieczki. 
Mimo aktualnego koszmarnego trendu powrotu do stosowania awersji w wychowaniu psów, możesz być spokojny, że nie znajdziesz takich metod w moich materiałach. To po prostu nieetyczne.
Zero awersji
/
Budowanie relacji
/
Niezależnie od tego, z jakim problemem się borykasz w wychowaniu psa, stosując moje wskazówki, nie tylko rozwiążesz go skutecznie, ale również wzmocnisz więź ze swoim psem.
W moich materiałach znajdziesz wyłącznie najskuteczniejsze metody pracy z psami. Nie tracisz czasu na wprowadzenie niesprawdzonych zaleceń, które nie przynoszą efektów.
Skuteczność
/
Wychowanie i szkolenie szczeniaka to nie tylko radość, ale też odpowiedzialność. Wybór sprawdzonych materiałów edukacyjnych to klucz do harmonijnego życia z psem.
Co wyróżnia moje materiały?
Webinary o socjalizacja szczaniaka z psami, z ludźmi i o przyzwyczajaniu psa do miasta są częścią kursu online Psie Przedszkole.
Jeżeli chcesz uzyskać dostęp do pozostałych webinarów  kursu Psie Przedszkole, takich jak:
- Nauka samotności
- Luźna smycz
- Profilaktyka zaburzeń behawioralnych
- Budowanie relacji z psem
- Żywienie szczeniaka
 kliknij TUTAJ, aby sprawdzić ofertę.
/
/
Zobacz opinie Opiekunów, którzy skorzystali z mojej pomocy:
Opinie
/
/
Więcej opinii znajdziesz tutaj KLIK
Zapoznaj psa ze światem z pomocą Pakietu Socjalizacyjnego i wychowaj szczeniaka na odważnego i zrównoważnoego psa.
O mnie
Nazywam się Katarzyna Witkowska i jestem biologiem, zoologiem oraz zoopsychologiem. Skończyłam studia I stopnia na wydziale Biologii i Rolnictwa SGGW oraz studia II stopnia na wydziale Nauk o Zwierzętach SGGW. Po skończeniu studiów przystąpiłam do kursu zoopsychologii i uzyskałam certyfikat behawiorysty ze specjalizacją: psy.

Na co dzień pomagam opiekunom i ich psom na drodze indywidualnych konsultacji behawioralnych oraz licznych webinarów i kursów online.
Zaburzenia behawioralne psów, z którymi najczęściej zgłaszają się do mnie opiekunowie to problemy na spacerach, takie jak: nadmierne zachowania agresywne skierowane do innych psów oraz zaburzenia separacyjne. Pomagam też wychowywać i szkolić szczeniaczki. Współpracuję z opiekunami z całej Polski i Europy. Pomogłam już wielu tysiącom psów.
mgr Katarzyna Witkowska
Pracuję w poszanowaniu do psich emocji, potrzeb i komunikacji. Odrzucam jakiekolwiek metody awersyjne. Pies jest moim przyjacielem, nie poddanym. Prowadzę też kanał na YouTube: Psi Głos, skupiający ponad dwadzieścia tysięcy psich opiekunów. Prywatnie - mieszkam we Włoszech i jestem opiekunką mojej kochanej, sześcioletniej Neli – suczki białego owczarka szwajcarskiego oraz trzech kotów – Felka, Franka i Cziki. Gdy tylko mam okazję, staram się propagować zdrowe odżywianie psów, które obok zoopsychologii jest moją drugą pasją. 
All Rights Reserved
Copyright 2024
Psi Głos Katarzyna Witkowska
Pakiet Socjalizacyjny - wszystko, co musisz wiedzieć o socjalizacji szczeniaka.