Ta strona korzysta z cookies
Korzystamy z plików cookies, aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz w celach statystycznych, które pomagają nam w ulepszaniu witryny. Więcej info >
/
Pakiet Na Start
dla opiekunów szczeniąt
Zasady szkolenia szczeniąt. Naucz się, jak szybko i skutecznie szkolić psa bez użycia awersji.
Jak uczą się psy?
/
Skuteczne metody na spokojne mijanie innych psów i przeprowadzanie psich zapoznań.
Socjalizacja 
z psami
/
Sekrety efektywnej nauki czystości. Naucz psa załatwiania się na dworze.
Nauka toalety
/
Oducz swojego szczeniaka uporczywego gryzienia i skakania na ludzi. 
"Nie gryź"
 i "Nie skacz"
/
Pakiet obejmuje aż cztery webinary:
W Twoim domu pojawił się szczeniak i potrzebujesz pomocy?

  • Twój szczeniak siusia dosłownie wszędzie i co chwilę?
  • Wyrywa się do innych psów? A może się ich boi?
  • Uporczywie gryzie Ciebie i innych domowników?
  • Martwisz się, czy stosujesz dobre metody wychowawcze?
Po zakupie uzyskasz natychmiastowy dostęp do webinarów, do których będziesz mógł wracać przez 12 miesięcy.
/
Z Pakietem Na Start rozwiążesz najczęstsze problemy wieku szczenięcego. Weź udział i wychowaj psa na zrównoważonego przyjaciela.
Cena:  299 zł  199 zł
Webinar: Socjalizacja z psami
Czas trwania: 92 min
Socjalizacja szczeniaka z innymi psami, to kluczowy aspekt wychowania psa na zrównoważonego pupila. Wokół socjalizacji narosło wiele mitów. Na webinarze otrzymasz aktualną wiedzę popartą wieloletnim doświadczeniem. Dowiesz się, jak nauczyć szczeniaka spokojnego mijania obcych psów na spacerach, a także tego jak zapoznawać ze sobą psy, aby uniknąć konfliktu i stresu. Dodatkowo nauczę Cię, jak spacerować ze szczeniakiem, aby budować jego komeptencje społeczne. Otrzymasz też dokładne wskazówki, jak wspierać psa i jak radzić sobie z "podbiegaczami".
Webinar: Jak uczą się psy?
Czas trwania: 53 min
Na webinarze wprowadzę Cię w tajniki behawioru i szkolenia szczeniąt. Nauczę Cię, jak w praktyce wykorzystać najnowszą wiedzę z zakresu skutecznego szkolenia psów. Dowiesz się, jak skutecznie wzmacniać zachowania oraz jak je eliminować. Nauczę Cię, jak Twoja mowa ciała wpływa na efekty szkolenia psa. Dowiesz się, jak poprawnie nagradzać psa oraz jakich błędów unikać w szkoleniu dorastającego pupila. Nauczę Cię, jak wprowadzić psu sygnał nagrody oraz jak przeprowadzać sesje treningowe ze szczeniakiem.
W skład Pakietu Na Start wchodzą:
Webinar: Nauka czystości
Czas trwania: 23 min
Dowiesz się, co robić, aby skutecznie nauczyć psa czystości. Rozważymy zalety i wady wprowadzenia mat chłonnych oraz kiedy ich użycie może być pomocne, a kiedy zupełnie zbędne. Nauczę Cię, jak szkolić szczeniaka, aby załatwiał się w wyznaczone przez Ciebie miejsce i stopniowo popełniaj coraz mniej wpadek. Dowiesz się, jakie są najczęstsze błędy popełniane przez opiekunów szczeniąt w nauce czystości oraz jak ich unikać. Odkryjesz, jak postępować, aby nauka czystości przynosiła szybkie efekty. 
Webinar: "Nie gryź" i "Nie skacz"
Czas trwania: 35 min
Uporczywe gryzienie i skakanie na ludzi to najczęściej zgłaszane problemy przez opiekunów szczeniąt. Na webinarze odkryjesz skuteczny plan postępowania, dzięki któremu wyeliminujesz te niepożądane zachowania. Wyjaśnię Ci, jak Twoje emocje mogą pogłębiać lub wyciszać te problemy. Poznasz skuteczne metody pracy nad uciążliwym gryzieniem i skakaniem oraz odkryjesz, dlaczego przekierowanie psa na zabawkę, czy inne popularne metody nie przynoszą długotrwałych efektów.
Mimo aktualnego koszmarnego trendu powrotu do stosowania awersji w wychowaniu psów, możesz być spokojny, że nie znajdziesz takich metod w moich materiałach. To po prostu nieetyczne.
Zero awersji
/
Budowanie relacji
/
Niezależnie od tego, z jakim problemem się borykasz w wychowaniu psa, stosując moje wskazówki, nie tylko rozwiążesz go skutecznie, ale również wzmocnisz więź ze swoim psem.
W moich materiałach znajdziesz wyłącznie najskuteczniejsze metody pracy z psami. Nie tracisz czasu na wprowadzenie niesprawdzonych zaleceń, które nie przynoszą efektów.
Skuteczność
/
Wychowanie i szkolenie szczeniaka to nie tylko radość, ale też odpowiedzialność. Wybór sprawdzonych materiałów edukacyjnych to klucz do harmonijnego życia z psem.
Co wyróżnia moje materiały?
Webinary wchodzące w skład Pakietu Na Start, są częścią kursu online Psie Przedszkole.
Jeżeli chcesz uzyskać dostęp do pozostałych webinarów  kursu Psie Przedszkole, takich jak:
- Nauka samotności
- Luźna smycz
- Socjalizacja z ludźmi
- Solidne "zostaw" - nauka rezygnacji
- Żywienie szczeniaka
 kliknij TUTAJ, aby sprawdzić ofertę.
/
/
Zobacz opinie Opiekunów, którzy skorzystali z mojej pomocy:
Opinie
/
/
Więcej opinii znajdziesz tutaj KLIK
Rozwiąż bieżące problemy z Pakietem Na Start i wychowaj szczeniaka na zrównoważonego towarzysza życia.
O mnie
Nazywam się Katarzyna Witkowska i jestem biologiem, zoologiem oraz zoopsychologiem. Skończyłam studia I stopnia na wydziale Biologii i Rolnictwa SGGW oraz studia II stopnia na wydziale Nauk o Zwierzętach SGGW. Po skończeniu studiów przystąpiłam do kursu zoopsychologii i uzyskałam certyfikat behawiorysty ze specjalizacją: psy.

Na co dzień pomagam opiekunom i ich psom na drodze indywidualnych konsultacji behawioralnych oraz licznych webinarów i kursów online.
Zaburzenia behawioralne psów, z którymi najczęściej zgłaszają się do mnie opiekunowie to problemy na spacerach, takie jak: nadmierne zachowania agresywne skierowane do innych psów oraz zaburzenia separacyjne. Pomagam też wychowywać i szkolić szczeniaczki. Współpracuję z opiekunami z całej Polski i Europy. Pomogłam już wielu tysiącom psów.
mgr Katarzyna Witkowska
Pracuję w poszanowaniu do psich emocji, potrzeb i komunikacji. Odrzucam jakiekolwiek metody awersyjne. Pies jest moim przyjacielem, nie poddanym. Prowadzę też kanał na YouTube: Psi Głos, skupiający ponad dwadzieścia tysięcy psich opiekunów. Prywatnie - mieszkam we Włoszech i jestem opiekunką mojej kochanej, sześcioletniej Neli – suczki białego owczarka szwajcarskiego oraz trzech kotów – Felka, Franka i Cziki. Gdy tylko mam okazję, staram się propagować zdrowe odżywianie psów, które obok zoopsychologii jest moją drugą pasją. 
All Rights Reserved
Copyright 2024
Psi Głos Katarzyna Witkowska
Pakiet Na Start - skuteczne rozwiązywanie problemów ze szczeniakami