Ta strona korzysta z cookies
Korzystamy z plików cookies, aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz w celach statystycznych, które pomagają nam w ulepszaniu witryny. Więcej info >
ZAPISZ SIĘ!
aby nie przegapić możliwości dołączenia do kursu
/
KURS ONLINE
Warsztaty Klatkowe
Na kursie za pomocą ćwiczeń klatkowych stworzysz psu safe place, w którym będzie szukał spokoju w stresujących momentach (np., wizyty gości, zostawanie samemu). 

Nauczysz też psa niezawodnej komendy odsyłającej do klatki, sygnału zwolnienia, a przede wszystkim - będziesz się świetnie bawił ze swoim psem, który pokocha swoją klatkę!

Dowiedz się więcej i obejrzyj film.
Jesteś zainteresowany kursem?
Dołącz do listy oczekujących! Zostaw swojego maila, a powiadomimy Cię o możliwości dołączenia do kursu.
Przeczytaj opinie o kursie:
Potwierdzam, Twój kurs Warsztaty Klatkowe to perełka. Świetnie przygotowany i wszystko wytłumaczone krok po kroku, a Twoja pomoc na każdym etapie ćwiczeń jest nieoceniona! Razem z Nają dajemy 10/10 i pracujemy dalej!

Iza
Te ćwiczenia robią ogromną robotę! Polecamy każdemu na problemy behawioralne i nie tylko! To, że pies lubi spędzać czas w klatce przedaje się nam w wielu sytuacjach. Dziękujemy Kasia!

Weronika
Chciałabym bardzo podziękować za ten kurs :)
 Zaczęliśmy ćwiczenia kiedy naszemu bialasku było 4 miesięcy i myślę, że to bardzo pomogło w budowie jego pewności siebie. Uwielbia ćwiczenia klatkowe, bardzo szybko załapał o co chodzi, dzięki temu, że ćwiczenia były dla niego bardziej grą niż ciężką pracą.
Dla nas z kolei klatka jest bardzo przydatna pod czas sprzątania, gotowania oraz kiedy w domu są goście. Jeszcze nie było okazji sprawdzić klatki pod czas podróży, ale myślę że będzie zachwycony, kiedy się dowie, że jego ulubiony "pokoik" jedzie razem z nim.
Też bardzo przydatne jest to, że wszystkie smaczki woli jeść w klatce, co pomaga w zachowaniu czystości w mieszkaniu. Zdecydowanie polecam każdemu!

Yuliia
Naszą przygodę z klatką rozpoczęliśmy z 8 miesięczna suczką Basenji. Dzięki tym warsztatom widzę, że klatka stała się jej azylem, miejscem gdzie można odpocząć, pojeść coś pysznego. Wszystkim osobom z problemami separacyjnym u tej rasy polecam te warsztaty, bo naprawdę warto zainwestować czas i pieniądze aby nasz piesek miał swoją bezpieczną przystań. Kurs jest przejrzysty, dużo teorii i praktyczne filmiki. Czekamy na więcej tak dobrych materiałów.

Sara